Aktualności

Zobacz nowy teledysk BUENOS AGRES z nadchodzącej płyty!

Posted on 25 sierpnia 2014 by Michal

Pochodzący z Bielska-Białej zespół BUENOS AGRES, prezentuje nowy teledysk do utworu “Prośba” z nowej płyty, która ukaże się jesienią. Klip można zobaczyć pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=x5qBLX-9XZs

Videoklip został nakręcony przez ekipę BFMedia pod kierownictwem Jacka Fabrowicza i Łukasza Pochy ( Buenos Agres – DJ ). Zdjęcia zamknięte jak i plenerowe zrealizowano w Bielsku – Białej ( LOFT fitness & showroom, CH Gemini Park, Klub Klimat ). Scenariusz do teledysku napisał Paweł Puzoń.
“Prośba” zespołu Buenos Agres to niedosłowna opowieść o silnych emocjach, o konsekwencji dokonywania niewłaściwych wyborów, o stracie, o pokusach nocnego życia. Wszystko to zostało umieszczone w scenerii tętniącego życiem klubu i koncertu zespołu.

 

Nowa płyta Buenos Agres, z której pochodzi powyższy utwór jest aktualnie poddawana masteringowi przez Drew Lavyne, który pracował z takimi artystami jak Kings Of Leon, Taylor Swift, Adam Lambert czy The White Stripes. Na pełnowymiarowy krążek trafi dziewięć autorskich kompozycji zaśpiewanych w języku polskim.

Studio raport z nagrań w Red House Studio można zobaczyć pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=9VrZQLWdvo0

Cała płyta ukaże się w październiku 2014.

 

Tak muzycy komentują swoje nowe dzieło studyjne: „Trudno jednoznacznie określić, jaka jest ta płyta. Możemy jedynie zdradzić, że nie zabraknie na niej zarówno rockowego pazura, jak i spokojniejszych, lirycznych dźwięków. Cóż… pozostaje nam wierzyć, że LP przypadnie do gustu odbiorcom, a jeżeli udałoby się powtórzyć sukces poprzedniego krążka, będziemy bardzo szczęśliwi.”

 

Przypomnijmy że EP “Buenos Agres” ukazała się w 2013 roku i trafiło na nią 5 utworów, singlem promującym był utwór ‘Tu i Teraz”, do którego nakręcono teledysk http://www.youtube.com/watch?v=6lq3PEY3A64

Na okładkę płyty trafiło autentyczne zdjęcie zrobione podczas powodzi w 2010 roku, nagrodzone w konkursie World Press – jego autorem jest Damian Puła, natomiast za projekt całości odpowiada Maja Zmiertka.

 

Informacje o zespole:

www.facebook.com/buenosAgres.Band
www.buenosagres.bandcamp.com

Buenos Agres studio raport: https://www.youtube.com/watch?v=9VrZQLWdvo0