Aktualności

PERCIVAL zaprasza na trasę koncertową! Zobacz trailer teledysku z gościnnym udziałem wokalistki Arkony!

Posted on 21 marca 2014 by Michal

Już 4 lutego odbędzie się premiera najnowszego teledysku Percival Schuttenbach do utworu „Wodnik”, nagranego na płycie „Svantevit” razem z Mashą „Scream” Arkhipovą z rosyjskiej Arkony. Już teraz możecie zobaczyć zapowiedź tego klipu w serwisie Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=aVCysElsz0M

Percival, który współtworzył „Równonoc” Donatana, aktualnie przygotowuje część ścieżki dźwiękowej do gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon”.
Natomiast w lutym i marcu zespół razem z agencją Heart of Rock zapraszają na trasę koncertową: SLAVNY TUR 2014.
Chociaż grupa koncertowała podczas festiwali, widowisk i inscenizacji historycznych już niemal w całej Europie – również w tak ciekawych miejscach jak Wyspa Man – jest to pierwsza jej tego typu trasa koncertowa.
Trasa promować będzie wydaną w 2012 płytę „Slava – pieśni Słowian południowych” (która była m.in. dołączona do preorderu „Równonocy” i jako taka uzyskała nieoficjalnie status Złotej płyty) oraz mającą się wkrótce ukazać „Slava – pieśni Słowian wschodnich”. Podczas koncertów słuchacze będą mogli usłyszeć zarówno pieśni dobrze już znane wielu uczestnikom festiwali historycznych, jak i zupełnie nowe. Zespół nie wyklucza też zagrania kilku kompozycji z „Równonocy” w pierwotnych, oryginalnych aranżacjach oraz kilku tematów, które będą wykorzystane w grze „Wiedźmin 3: Dziki Gon.”
Wszystkie koncerty uatrakcyjnione będą animacjami i klimatycznym, nawiązującym do wczesnego średniowiecza, wystrojem.
plakatSlavny